par grand media

Grand Media ir jaunu, radošu un izglītotu speciālistu apvienība, kura izveidota 2017. gadā ar mērķi sniegt izcilākos video filmēšanas un montāžas pakalpojumus nozarē. Virzoties uz nosprausto mērķi, kopā esam pulcējuši talantīgākos un atbildīgakos šīs nozares lietpratējus.

Esam atvērti visdažādākajām un visneparastākajām idejām, mums nav ierobežojumu. Uzskatām, ka augt un attīstīties var tikai caur izaicinājumiem un jaunu risinājumu meklējumiem.

Neskatoties uz to, ka esam salīdzinoši jauns uzņēmums, jau esam ieguvuši sabiedrībā atpazīstamu uzņēmumu uzticību. Jo mēs rūpējamies par to, lai rezultāts būtu vienreizējs un neatkārtojams.

Mums ir augsta darba ētika. Esam atbildīgi un radoši, kas atpoguļojas darba kvalitātē, kuru par prioritāti ir noteicis ikviens no mūsu speciālistiem.

Apzinoties, ka neeksistē divi identiski projekti, mēs esam par individuālu pieeju katra projekta īstenošanā. Meklējam un atrodam kopsaucēju starp klienta vēlmēm, iespējām un vajadzībām.

Lai darbi runā par mums,

Grand Media.

+371 277 799 45

Pastāsti mums par 
Savu projektu!

Apraksti savu projektu vai vajadzības un mēs pastāstīsim kā to realizēt, kādi ir filmēšanas soļi un potenciālās izmaksas.